Publicerad igår

2-rums lägenhet på 49m² i Sigtuna

Sigtuna, Sigtuna Kommun, Sweden

9 416 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ljungbergs gata, Sigtuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

49 m²

Pris

9 416 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

192 kr

Karta

Annonsen ligger på Sigtuna, Sigtuna Kommun, Sweden

Laddar karta