2-rums lägenhet på 58m² i Stockholm

Linnéavägen, 168 75 Stockholm, Sweden

25 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Linneavägen , Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

25 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

431 kr

Karta

Annonsen ligger på Linnéavägen, 168 75 Stockholm, Sweden

Laddar karta