Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 65m² i Göteborg

Lillekärr Södra, 425 31 Gothenburg, Sweden

11 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lillekärr Södra, Hisings Kärra

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

65 m²

Pris

11 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

175 kr

Karta

Annonsen ligger på Lillekärr Södra, 425 31 Gothenburg, Sweden

Laddar karta