Publicerad idag

2-rums lägenhet på 66m² i Helsingborg

Larmvägen, 254 56 Helsingborg, Sweden

7 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Larmvägen, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

7 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

112 kr

Karta

Annonsen ligger på Larmvägen, 254 56 Helsingborg, Sweden

Laddar karta