4-rums lägenhet på 100m² i Lysekil

Landsvägsgatan, 453 37 Lysekil, Sweden

9 125 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Landsvägsgatan, Lysekil

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

100 m²

Pris

9 125 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

91 kr

Karta

Annonsen ligger på Landsvägsgatan, 453 37 Lysekil, Sweden

Laddar karta