Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 37m² i Huddinge kommun

Lammholmsbacken, 127 43 Huddinge kommun, Sweden

8 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Lammholmsbacken, Vårby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

37 m²

Pris

8 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

230 kr

Karta

Annonsen ligger på Lammholmsbacken, 127 43 Huddinge kommun, Sweden

Laddar karta