Publicerad för 4 dagar sedan

1-rums lägenhet på 36m² i Göteborg

Lagmansgatan, 416 53 Gothenburg, Sweden

7 410 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Lagmansgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

7 410 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

206 kr

Karta

Annonsen ligger på Lagmansgatan, 416 53 Gothenburg, Sweden

Laddar karta