2-rums lägenhet på 38m² i Byske

Kvarngränd, 930 47 Byske, Sweden

6 840 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Kvarngränd, Byske

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

38 m²

Pris

6 840 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Kvarngränd, 930 47 Byske, Sweden

Laddar karta