3-rums lägenhet på 82m² i Västerås

Kungsfågelgatan, 724 70 Västerås, Sweden

7 991 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Kungsfågelgatan, Västerås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

7 991 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

97 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsfågelgatan, 724 70 Västerås, Sweden

Laddar karta