2-rums lägenhet på 75m² i Kvänum

Korsgatan, 535 30 Kvänum, Sweden

9 267 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Korsgatan, Vara

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

75 m²

Pris

9 267 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Korsgatan, 535 30 Kvänum, Sweden

Laddar karta