2-rums lägenhet på 20m² i Eksjö

Köpmangatan, 575 31 Eksjö, Sweden

2 832 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Köpmangatan, Eksjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

20 m²

Pris

2 832 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Köpmangatan, 575 31 Eksjö, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar