Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 50m² i Tullinge

Tullinge, Botkyrka Kommun, Sweden

12 103 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 03-06-2026

apartment at Kanslivägen, Tullinge

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

12 103 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

03-06-2026

Pris per m²

242 kr

Karta

Annonsen ligger på Tullinge, Botkyrka Kommun, Sweden

Laddar karta