4-rums lägenhet på 104m² i Åkersberga

Åkersberga Centrum, Storängstorget, 184 30 Åkersberga, Sweden

15 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Kajutan, Åkersberga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

104 m²

Pris

15 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Åkersberga Centrum, Storängstorget, 184 30 Åkersberga, Sweden

Laddar karta