Publicerad idag

1-rums lägenhet på 32m² i Nyköping

Jupitervägen, 611 60 Nyköping, Sweden

6 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-07-2026

apartment at Jupitervägen, Nyköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

32 m²

Pris

6 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-07-2026

Pris per m²

197 kr

Karta

Annonsen ligger på Jupitervägen, 611 60 Nyköping, Sweden

Laddar karta