Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 33m² i Mariefred

Mariefred, Strängnäs Kommun, Sweden

7 675 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Jägarbacken, Mariefred

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

33 m²

Pris

7 675 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

233 kr

Karta

Annonsen ligger på Mariefred, Strängnäs Kommun, Sweden

Laddar karta