3-rums lägenhet på 79m² i Botkyrka kommun

Ida Björlings väg, 145 54 Botkyrka kommun, Sweden

17 850 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ida Björlings väg, Botkyrka

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

79 m²

Pris

17 850 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

226 kr

Karta

Annonsen ligger på Ida Björlings väg, 145 54 Botkyrka kommun, Sweden

Laddar karta