1-rums lägenhet på 42m² i Bispgården

Fors, Ragunda Kommun, Sweden

4 679 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2025

apartment at Hyttgränd, Fors

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

42 m²

Pris

4 679 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2025

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Fors, Ragunda Kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar