Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 37m² i Stockholm

Humlegårdsgatan, 114 46 Stockholm, Sweden

18 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Humlegårdsgatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

37 m²

Pris

18 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

500 kr

Karta

Annonsen ligger på Humlegårdsgatan, 114 46 Stockholm, Sweden

Laddar karta