1-rums lägenhet på 16m² i Västerhaninge

Huggarvägen, 137 40 Västerhaninge, Sweden

6 200 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Huggarvägen, Västerhaninge

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

16 m²

Pris

6 200 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

388 kr

Karta

Annonsen ligger på Huggarvägen, 137 40 Västerhaninge, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar