Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 22m² i Stockholm

Holländargatan, 113 59 Stockholm, Sweden

16 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Holländargatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

22 m²

Pris

16 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

727 kr

Karta

Annonsen ligger på Holländargatan, 113 59 Stockholm, Sweden

Laddar karta