2-rums lägenhet på 36m² i Huddinge kommun

Högmora ringväg, 123 53 Huddinge kommun, Sweden

9 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Högmora ringväg, Huddinge

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

36 m²

Pris

9 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

264 kr

Karta

Annonsen ligger på Högmora ringväg, 123 53 Huddinge kommun, Sweden

Laddar karta