Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Norrköping

Himmelstalundsvägen, 602 16 Norrköping, Sweden

10 668 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Himmelstalundsvägen, Norrköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

10 668 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Himmelstalundsvägen, 602 16 Norrköping, Sweden

Laddar karta