1-rums lägenhet på 12m² i Stockholm

Spånga, Stockholm Municipality, Sweden

4 750 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Hidinge Backe, Spånga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

12 m²

Pris

4 750 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

396 kr

Karta

Annonsen ligger på Spånga, Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta