1-rums lägenhet på 25m² i Värmdö kommun

Grisslingevägen, 139 36 Värmdö kommun, Sweden

8 684 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Grisslingevägen, Värmdö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

25 m²

Pris

8 684 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

347 kr

Karta

Annonsen ligger på Grisslingevägen, 139 36 Värmdö kommun, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar