3-rums lägenhet på 86m² i Skövde kommun

Grevagårdsbyn, 541 55 Skövde kommun, Sweden

8 264 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Grevagårdsbyn, Skövde

Ledig 3:a på 86m² en trappa upp i Grevagårdsbyn ca 7 km söder om Skövde mot Falköping finns att hyra fr o m . Parhusen består av 4 lägenheter i varje och nu har vi en ledig lght i hus 4. Parkering/garage finns att hyra. Värme och varmvatten ingår i hyran. Lägenheten är fullutrustad med tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin. Balkong i västerläge. Fiber finns indraget i huset.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

86 m²

Pris

8 264 kr

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Grevagårdsbyn, 541 55 Skövde kommun, Sweden

Laddar karta