Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 24m² i Nacka

Nacka, Nacka Kommun, Sweden

11 180 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 18-05-2026

apartment at Granithöjden, Nacka

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

24 m²

Pris

11 180 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

18-05-2026

Pris per m²

466 kr

Karta

Annonsen ligger på Nacka, Nacka Kommun, Sweden

Laddar karta