Publicerad idag

1-rums lägenhet på 26m² i Jönköping

Gjuterigatan, 553 17 Jönköping, Sweden

5 182 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Gjuterigatan, Jönköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

26 m²

Pris

5 182 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

199 kr

Karta

Annonsen ligger på Gjuterigatan, 553 17 Jönköping, Sweden

Laddar karta