1-rums lägenhet på 37m² i Grytgöl

Getryggen, Grytgöl, Sweden

3 816 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-01-1970

apartment at Getryggen, Grytgöl

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

37 m²

Pris

3 816 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-01-1970

Pris per m²

103 kr

Karta

Annonsen ligger på Getryggen, Grytgöl, Sweden

Laddar karta