2-rums lägenhet på 25m² i Uddevalla

Fyrmästaregatan, 451 30 Uddevalla, Sweden

5 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Fyrmästaregatan, Uddevalla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

25 m²

Pris

5 700 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

228 kr

Karta

Annonsen ligger på Fyrmästaregatan, 451 30 Uddevalla, Sweden

Laddar karta