3-rums lägenhet på 75m² i Eskilstuna

Fristadsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

8 798 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Fristadsgatan, Eskilstuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

8 798 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

117 kr

Karta

Annonsen ligger på Fristadsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta