Publicerad för 6 dagar sedan

3-rums lägenhet på 73m² i Eskilstuna

Fristadsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

8 369 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Fristadsgatan, Eskilstuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

73 m²

Pris

8 369 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Fristadsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta