Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 35m² i Sollentuna kommun

Frestavägen, 192 59 Sollentuna kommun, Sweden

10 380 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 02-06-2026

apartment at Frestavägen, Sollentuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

10 380 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

02-06-2026

Pris per m²

297 kr

Karta

Frestavägen, 192 59 Sollentuna kommun, Sweden

Laddar karta