1-rums lägenhet på 32m² i Malmö

Fregattgatan, 211 13 Malmö, Sweden

8 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Fregattgatan, Malmö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

32 m²

Pris

8 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

263 kr

Karta

Annonsen ligger på Fregattgatan, 211 13 Malmö, Sweden

Laddar karta