1-rums lägenhet på 22m² i Handen

Fiskarnas gata, 136 62 Handen, Sweden

5 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Fiskarnas gata, Brandbergen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

22 m²

Pris

5 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

227 kr

Karta

Annonsen ligger på Fiskarnas gata, 136 62 Handen, Sweden

Laddar karta