4-rums lägenhet på 82m² i Göteborgs Stad

Fänkålsgatan, 424 43 Gothenburg, Sweden

9 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-08-2026

apartment at Fänkålsgatan , Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

82 m²

Pris

9 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-08-2026

Pris per m²

117 kr

Karta

Annonsen ligger på Fänkålsgatan, 424 43 Gothenburg, Sweden

Laddar karta