1-rums lägenhet på 41m² i Eskilstuna

Eskilsgatan, 633 56 Eskilstuna, Sweden

6 679 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Eskilsgatan, Eskilstuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

41 m²

Pris

6 679 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

163 kr

Karta

Annonsen ligger på Eskilsgatan, 633 56 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta