Publicerad idag

3-rums lägenhet på 77m² i Nyköping

Erikslundsvägen, 611 60 Nyköping, Sweden

9 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Erikslundsvägen, Nyköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

77 m²

Pris

9 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

123 kr

Karta

Annonsen ligger på Erikslundsvägen, 611 60 Nyköping, Sweden

Laddar karta