Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 51m² i Borås

Engelbrektsgatan, 506 37 Borås, Sweden

9 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Engelbrektsgatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

51 m²

Pris

9 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

176 kr

Karta

Annonsen ligger på Engelbrektsgatan, 506 37 Borås, Sweden

Laddar karta