4-rums lägenhet på 125m² i Norrköping

Drottninggatan, 602 34 Norrköping, Sweden

19 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Drottninggatan, Norrköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

125 m²

Pris

19 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

157 kr

Karta

Annonsen ligger på Drottninggatan, 602 34 Norrköping, Sweden

Laddar karta