Publicerad idag

2-rums lägenhet på 46m² i Gävle

Drejargatan, 802 64 Gävle, Sweden

7 458 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Drejargatan, Gävle

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

46 m²

Pris

7 458 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

162 kr

Karta

Annonsen ligger på Drejargatan, 802 64 Gävle, Sweden

Laddar karta