1-rums lägenhet på 14m² i Göteborg

Doktor Forselius Backe, 413 26 Gothenburg, Sweden

4 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Doktor Forselius Backe, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

14 m²

Pris

4 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

314 kr

Karta

Annonsen ligger på Doktor Forselius Backe, 413 26 Gothenburg, Sweden

Laddar karta