1-rums lägenhet på 21m² i Lidköping

De La Gardievägen, 531 50 Lidköping, Sweden

4 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Delagardievägen, Lidköping

Liten möblerad etta. Ligger centralt i lugnt läge. Bilparkering ingår. Lämplig för veckopendlade eller studerande. . Maila vid intresse för mer info.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

21 m²

Pris

4 700 kr

Pris per m²

224 kr

Karta

Annonsen ligger på De La Gardievägen, 531 50 Lidköping, Sweden

Laddar karta