Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 76m² i Gusum

Centrumvägen, 610 40 Gusum, Sweden

7 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Centrumvägen, Gusum

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

76 m²

Pris

7 700 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

101 kr

Karta

Annonsen ligger på Centrumvägen, 610 40 Gusum, Sweden

Laddar karta