2-rums lägenhet på 57m² i Fagersta

Centralvägen, 737 32 Fagersta, Sweden

7 046 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2025

apartment at Centralvägen, Fagersta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

57 m²

Pris

7 046 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2025

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Centralvägen, 737 32 Fagersta, Sweden

Laddar karta