Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 73m² i Stockholm

Byggmästarvägen, 168 30 Stockholm, Sweden

16 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Byggmästarvägen, Bromma

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

73 m²

Pris

16 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

219 kr

Karta

Annonsen ligger på Byggmästarvägen, 168 30 Stockholm, Sweden

Laddar karta