1-rums lägenhet på 27m² i Vindeln

Byavägen, 922 31 Vindeln, Sweden

4 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Byavägen , Vindeln

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

27 m²

Pris

4 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

159 kr

Karta

Annonsen ligger på Byavägen, 922 31 Vindeln, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar