1-rums lägenhet på 45m² i Ljusne

Bruksgatan, 826 76 Ljusne, Sweden

4 995 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Bruksgatan, Ljusne

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

45 m²

Pris

4 995 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Bruksgatan, 826 76 Ljusne, Sweden

Laddar karta