Publicerad igår

5-rums lägenhet på 102m² i Helsingborg

Bruksgatan, 252 24 Helsingborg, Sweden

11 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Bruksgatan, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

102 m²

Pris

11 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

116 kr

Karta

Annonsen ligger på Bruksgatan, 252 24 Helsingborg, Sweden

Laddar karta