3-rums lägenhet på 76m² i Munkedal

Brudåsvägen, 255 30 Munkedal, Sweden

8 131 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Apartment at Brudåsvägen 30, Sweden

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

8 131 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

107 kr

Karta

Annonsen ligger på Brudåsvägen, 255 30 Munkedal, Sweden

Laddar karta