2-rums lägenhet på 52m² i Halmstad

Broddesonsgatan, 302 33 Halmstad, Sweden

7 041 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Broddesonsgatan, Halmstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

7 041 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

135 kr

Karta

Annonsen ligger på Broddesonsgatan, 302 33 Halmstad, Sweden

Laddar karta